Talent Olomouckého kraje

V úterý dne 12. 9. 2023 v sále Pegasus Regionálního centra Olomouc proběhl ceremoniál slavnostního předávání cen 18. ročníku Talentu Olomouckého kraje, kde jsou pravidelně oceňováni nejúspěšnější žáci a studenti škol Olomouckého kraje.

Za naši školu ocenění převzali:

Eliška Smetanová ze 4. A, která obsadila 1. místo v technickém a dovednostním oboru za mimořádně úspěšnou reprezentaci v mezinárodním kole soutěže Intersteno ve zpracování textů (disciplína opis) a na mistrovství světa ve zpracování textů (disciplína korektura)

Tadeáš Fryčák ze septimy, kterýobsadil 3. místo v technickém a dovednostním oboru za mimořádně úspěšnou reprezentaci v ústředním kole soutěže SOČ a na mistrovství republiky v radiotechnice

Johana Štafová ze 4. A, která obsadila 5. místo ve sportovním oboru, za mimořádně úspěšnou reprezentaci na mistrovství světa (mažoretky)

V kategorii škol, které významnou měrou podporují talentované žáky, byla oceněna i naše škola, která obsadila skvělé 2. místo za podporu žáků v technickém a dovednostním oboru. Prestižní ocenění z rukou vedení Olomouckého kraje v čele s hejtmanem Ing. Josefem Suchánkem a radním za oblast školství RNDr. Alešem Jakubcem, PhD převzal ředitel školy Mgr. Radim Lindner.